Image

Partnerzy

Wszyscy partnerzy Kancelarii rozpoczynali swoje kariery zawodowe w firmach tzw. Wielkiej Czwórki. Od początku pracy zawodowej specjalizują się w kompleksowej obsłudze prawnej i podatkowej przedsiębiorstw, wśród których istotną część stanowią przedsiębiorcy z udziałem zagranicznym. Nasze kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

Galia Ginelli
Galia Ginelliradca prawny
Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Stypendystka programu Tempus na Uniwersytecie w Rennes, we Francji. Ukończyła aplikację sądową, jest radcą prawnym od 1998 roku. W latach 1997 – 2003 związana z międzynarodową firmą konsultingową Ernst&Young, w której była zaangażowana w obsługę takich firm jak: ESSO, Eli Lilly, Novartis, Wrigley. Włada biegle językiem angielskim i francuskim, oraz niemieckim na poziomie podstawowym.
Robert Wienskowski
Robert Wienskowskidoradca podatkowy
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, doradca podatkowy wpisany na listę doradców prowadzoną przez Ministra Finansów. W latach 1993 – 2003 był związany z firmą Ernst & Young, w której pracował jako menadżer ds. podatkowych i celnych dla takich firm jak ESSO, Wrigley, MAN, ARAL. Ekspert dla Ministerstwa Finansów w pracach legislacyjnych dotyczących opracowania Kodeksu celnego. Wykładowca na wielu seminariach podatkowych, m.in. dla Institute for International Research w Wiedniu czy Vision in Business w Warszawie. Włada biegle językiem angielskim, a niemieckim i hiszpańskim na poziomie podstawowym.
Piotr Sobczak
Piotr Sobczakdoradca podatkowy
Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, doradca podatkowy wpisany na listę prowadzoną przez Ministra Finansów oraz członek ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Przez 8 lat pracował w firmach z tzw. Wielkiej Czwórki. Kierując Zespołem Podatku VAT i Ceł poznańskiego biura Ernst & Young, a następnie kierując biurem PricewaterhouseCoopers w Poznaniu zebrał bogate doświadczenie w pracy dla takich firm jak SC Johnson, Reemtsma, Aral, Netia, Stihl, Lucas, Wrigley, Volkswagen czy BP. Przez kilka lat był głównym doradcą podatkowym w Polsce portugalskiego koncernu Jeronimo Martins. Włada biegle językiem angielskim.